"A meditáció nem változtatja meg az életed. A gondolatcsend és a lelki állapot, amit okoz, az viszont igen!"

Leitner Olga

Kahilife Meditációs Központ
Győr, Lajta u. 10.
Keress bátran!
0036 30/4228136
leitnerolgi@gmail.com

Szavazás

Volt már csoportos meditációs élményed?

Vendégkönyv

Önismereti tréning

E. 2015.05.31
Véletlenül találtam rá a Kahi Life-ra. Akkor is éreztem, de nem éltem még át a „véletlenek” csodáját. Akkor még csak éreztem, hogy valami hiányzik, de nem tudtam mi, hiszen aktívan telt az életem. Négy idegen emberrel együtt keresni az utam... Volt bennem félelem, őszintén bevallom. De megígértem magamnak, hogy nyitott szívvel és nyitott füllel veszek részt mindenben, mert mindenképp változást akartam. Már az első alkalommal éreztem, ahogy lerombolja az ellenállásom a rossz beidegződések felé, és utat nyit a szeretetnek. Megdöbbentő volt a hit ereje, hogy változhatok. Megdöbbentő volt a tudat, hogy nem kell gyűlöletben, haragban élnem. Rögtön másnap alkalmaztam is a tapasztaltakat, és mondhatom „csoda” történt: az addig gyűlölt kollégám egyszerre megszerettem! Igen, jól látod. Olyan boldogság fogott el, hogy ki kellett mennem a mosdóba megnyugodni. Megszerettem és kezdtem megérteni. Gondolkozom a problémáján, azon kapom magam hogy segíteni akarok ahelyett, hogy messzire elkerülném.Ez volt az első csoda, és azóta nap mint nap tapasztalom, hogy amiről beszélünk, az lépésről lépésre be is következik. . És jött a következő „nem szimpatikus”, és nála is ez történt. Néha hullámzó a hangulatom, és tudom hogy nagyon sok küzdelem vár még rám a végéig, de nekem ez a legnagyobb bizonyíték, hogy a szeretet akkor sem múlik el, nem tér vissza gyűlöletté, ha én épp rossz formában vagyok. A Kahi Life által felszabadított szeretet energiák egy másik életet mutatnak, ahol a valóság nem egy kockába van bezárva, hanem határok nélküli, és csak rajtam múlik. Ez a jó hír, az igazi boldogság nekem. Biztos vagyok abban, hogy a végére életem minden darabja a helyére kerül. Van egy dal, ami gyakran jut eszembe: „We can be better, love is the answer""Lehetünk jobbak, a szeretet a válasz!"