"A meditáció nem változtatja meg az életed. A gondolatcsend és a lelki állapot, amit okoz, az viszont igen!"

Leitner Olga

Kahilife Meditációs Központ
Győr, Lajta u. 10.
Keress bátran!
0036 30/4228136
leitnerolgi@gmail.com

Szavazás

Volt már csoportos meditációs élményed?

Vendégkönyv

A Tanfolyam

Zsófi 2015.11.15
Nagyon igaz minden amiről szó volt. Ahogy járok a tanfolyamra, és változom, nem csak a világ változik velem, hanem a párkapcsolatom is. Egyre jobb és jobb, és odafigyelek a másikra, és viszont is nagyon sok dolgot kapok, de úgy hogy én nem is mondok semmit. Párom szerint mindig ilyen volt, csak nem vettem észre, szerintem változik ő is, én is, és mindkettőnknek igaza van közben.

Szóval a hála listában Neked is nagyon sokszor köszönetet mondok, mert olyan úton indultam el, amit szavakkal úgy sem tudok leírni, biztos tudod mire gondolok. Minden egyes percet igyekszem tudatosan, boldogan megélni, a jelenben lenni, és olyan érzelmi magaslatokat élek meg, ami eddig nem megszokott volt, egyszerűen jó az élet. Eddig nekem ezt senki nem mondta, és köszönöm, hogy megmutattad és megtapasztalhatom ami velem történik.

Leírni hosszú lenne, a véletlenek, a sorsszerűségek, a találkozasok, beszélgetések, hozzá állásom a világhoz és a világ állása hozzám, sorolhatnám. De csak köszönöm...