"A meditáció nem változtatja meg az életed. A gondolatcsend és a lelki állapot, amit okoz, az viszont igen!"

Leitner Olga

Kahilife Meditációs Központ
Győr, Lajta u. 10.
Keress bátran!
0036 30/4228136
leitnerolgi@gmail.com

Szavazás

Volt már csoportos meditációs élményed?

Vendégkönyv

tanfolyam

L... 2016.06.15
Először is köszönöm, hogy vagy és köszönöm, hogy lehetőséget nyújtottál eme csoport létrejöttének :) A tanfolyam alatt sokat változtam, tanultam, érzékeltem, megnyíltam dolgok előtt(bár a megnyílással vannak még munkák…) amit én személy szerint másként élek meg azok a mindennapok. Úgy érzem sokkal könnyebb minden: a felkelés, elindulás, napi dolgok, anyaság….egyszóval minden. Gördülékenyebben mennek a dolgok, nem görcsösen. Észreveszem a hibáimat, kijavítom saját magamat, pozitív dolgokat, gondolatokat tartom szem előtt és igyekszem az adott pillanatban lenni és csak egyszerűen boldog lenni. Mindennapjaimat igyekszem eszerint élni, nagyon sok pozitív dolog ért/ér azóta.
Észrevettem, hogy mekkora kincs van birtokomban, ami eddig is ott volt: szeretett kisfiam, odaadó és mindig támogató párom, családom önzetlen szeretete. Eddig nem becsültem meg eléggé ezeket a dolgokat és nem is vettem észre felém áradó ilyen mértékű szeretetüket.
Nekem a legnagyobb kihívás és feladat önmagam és utam megtalálása – az életcélomé. Tanfolyamot is így kezdtem el : az utam körvonalazódik, lelkem pedig megbékélt.
A meditáció az ami nagyon fontos részemmé vált, főleg a csoportos meditáció: egy-egy ilyen után még napokig érzem a rezgéseket, pozitív hatását. Hiányzik is nagyon egy-egy kihagyás után :) Hála -füzet szintén velem együtt fejlődött :)
Olgi kisugárzása, élet - pozitív- energiája no ez az amit nem lehet leírni és tanfolyam alatt átélt és átbeszélt élményeket sem, hanem meg kell tapasztalni....