"A meditáció nem változtatja meg az életed. A gondolatcsend és a lelki állapot, amit okoz, az viszont igen!"

Leitner Olga

Kahilife Meditációs Központ
Győr, Lajta u. 10.
Keress bátran!
0036 30/4228136
leitnerolgi@gmail.com

Szavazás

Volt már csoportos meditációs élményed?

Vendégkönyv

Boldogsághoz vezető út

Gábor 2016.06.20
Önismeret, elég kemény dió. Ha tényleg igazán megismered magad, akkor a határok is kezdenek eltűnni. Megszűnik az, hogy ezt lehet nem tudom megcsinálni kifejezés. Megszűnik, mert a határok is jóval nagyobbak lesznek. Egy kemény élethelyzet persze mindenki életében eljön néha. De ha tudatosan élsz, és ismered magad, akkor sokkal könnyebben vészeled át ezeket a helyzeteket. Nem az számít mit mondanak mások, az mind csak a látszat, és az ego. Az a lényeg, hogy Te mit gondolsz és jól érezd magad. Én sok mindent tanultam az Olgitól és nagyon hálás vagyok, hogy ezt a tudást megosztotta velem. A tudatos gyönyörű élet titkát mindenki magában keresse mert ott lakozik csak még nem találta meg. Lehet jól élni, és boldogan. A lehetőséget már azzal megkaptuk, hogy itt vagyunk, csak élni kell vele. Én mindenkinek csak ajánlani tudom személyes tapasztalatból, de nem elég csak végig csinálni! Nagyon akarni kell a változást!!!! Köszönöm Olgi!